Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řasy

 Prodlužování řas

Řasy pro ženu znamenají velmi mnoho. Dodávají pohledu výraz. Dlouhé řasy s ladnou

eyelash-extensions.jpg

 křivkou a intenzivní barvou dokážou náš pohled rozzářit. Ne každá však má řasy tak dlouhé, husté a natočené, jak by si přála. Naštěstí se dají řasy prodloužit, zahustit a natočit.
Pokud nejste zcela spokojeny se svými řasami, myslíte si,
 že jsou příliš krátké, nebo rostou směrem dolů a jedna přes druhou. Pak je pro vás vhodné permanentní (trvalé) prodloužení řas. 
Řasy jsou dlouhé, husté a neodolatelné, ale přitom k nerozeznání od řas přírodních.   

CO JE TO PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS?                                   Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoli délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou "řasa na řasu", to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní, ale právě naopak. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní. Při této metodě se používá speciální lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase.

Pomocí této techniky dosáhneme přirozeného vzhledu a zářivějšího pohledu za podmínky, že syntetické řasy budou správně aplikovány a zákaznice bude dodržovat pokyny naší odborně zaškolené kosmetičky pro správnou domácí péči o řasy.

Jak dlouho řasy po první aplikaci vydrží?                                             

Prodloužené řasy mají trvanlivost přibližně měsíc, v závislosti na správné, náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

eyelash7.png

 tvar.jpg

 

   Ceník

Nové řasy

1200 -1500Kč

Doplnění řas

350 – 750 Kč

Kamínek 1kus               

50 Kč